Posiadamy certyfikat ISO 9001 w zakresie wdrożeń e-learningu

Z przyjemnością informujemy, że pomyślnie przeszliśmy audyt potwierdzający spełnianie wymogów normy ISO 9001:2015 w zakresie doradztwa i wdrożeń platform i szkoleń e-learningowych, stron internetowych i systemów IT.

Z jakiego powodu wdrożyliśmy normy ISO 9001?

Głównym powodem podjęcia decyzji o wdrożeniu procedur i certyfikacji była chęć doskonalenia usług, które oferujemy oraz wymogi, które stawiają przed nami nasi partnerzy i kontrahenci.

Wierzymy, że wdrożone procedury przyczynią się do zwiększenia poziomu świadczonych usług i zadowolenia naszych kontrahentów.

certyfikat ISO

Wykorzystaj potencjał internetu do szkolenia i rozwoju pracowników.

W roku 1994 tylko 4% firm w USA wykorzystywało e-learning w programach rozwoju pracowników, w roku 2015 już 77% (według raportu Rolanda Bergera).

elearning procent firm, które wykorzystują

Planują Państwo wykorzystanie e-learningu?

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania!

Krzysztof Kwasniewski

Krzysztof Kwasniewski

właściciel eTechnologie Sp. z o.o.. praktyk z 17-letnim doświadczeniem w sprzedaży i marketingu, dwukrotnie odbierał nagrodę Gazela Biznesu za największy wzrost sprzedaży. Doradza i prowadzi szkolenia. Zawodowo: pomaga firmom i instytucjom we wdrożeniach platform e-learningowych, tworzy szkolenia e-learningowe oraz strony i portale internetowe w technologiach, które umożliwiają korzystanie z nich również na tabletach i smartfonach.
Krzysztof Kwasniewski