Poprawa efektów szkoleniowych

Transkrypcja wideo

Andrzej wie, że rozwój jego zespołu jest bardzo ważny. Pracownicy potrzebują stałego dostępu do aktualnej wiedzy i praktycznych szkoleń. W zespole pojawiają się nowe osoby, którym trzeba pomóc we wdrożeniu. W ofercie stale pojawiają się nowe produkty i technologie. Andrzeja bardzo martwi fakt, że doświadczeni pracownicy odchodzą i zabierają ze sobą unikalną wiedzę, którą warto by było przekazać nowym osobom. Idealnie byłoby móc również szkolić partnerów handlowych, których wiedza i zaangażowanie wpływają na wyniki zespołu Andrzeja.

Wykorzystanie platformy e-learningowej Spoti pozwala zbudować cyfrowe środowisko, które umożliwia wspólne uczenie się pracowników.

Dzięki podziałom na grupy szkoleniowe na platformie mogą jednocześnie pracować osoby nowo rekrutowane, pracownicy poszczególnych działów, jak również partnerzy handlowi. Przygotowanie interaktywnych szkoleń nie wymaga zaawansowanej wiedzy dzięki kreatorom i gotowym szablonom szkoleń.

Sprawdź w jaki sposób platforma Spoti pomoże zwiększyć efektywność procesów szkoleniowych w organizacji.

z dostarczonych przez nas rozwiązań do e-learningu

Z przyjemnością przedstawimy korzyści, które Państwa firma może czerpać z e-learningu.

Interesujące?

Sprawdź, jak wygląda platforma Spoti od strony uczestnika szkoleń

Krzysztof Kwasniewski

Krzysztof Kwasniewski

Pomagam przedsiębiorstwom i instytucjom wykorzystać szkolenia i platformy e-learningowe, w prowadzeniu szkoleń i zwiększaniu motywacji pracowników. Chcesz poznać korzyści wynikające z wykorzystania e-learningu w organizacji? Zarezerwuj termin spotkania (w wirtualnym pokoju).
Krzysztof Kwasniewski
Krzysztof Kwasniewski