deaktywacja programu iSpring Suite

Domyślnie licencja na program iSpring Suite umożliwia instalację i aktywację programu na jednym komputerze.

Możliwe jest przenoszenie licencji na inne komputery, ale jednocześnie może być aktywna tylko jedna. W przypadku zmiany komputera na nowy, ponownej instalacji systemu Windows lub konieczności przeniesienia licencji na inne urządzenie konieczne jest deaktywowanie licencji.

Jak deaktywować program iSpring Suite?

Istnieją dwa sposoby deaktywacji programu iSpring Suite, poniżej opis każdego procesu. W obu przypadkach należy przed rozpoczęciem zamknąć program Power Point.

#Metoda 1 – wykorzystanie narzędzia Dodaj lub usuń programy w systemie Windows

W pierwszym kroku należy odszukać funkcję Dodaj lub usuń programy. W systemie Windows 10 wystarczy wpisać w wyszukiwarce “Dodaj” i funkcja powinna zostać odnaleziona.

Dodaj usuń programy w Windows

Kolejnym zadaniem będzie odnalezienie programu iSpring Suite na liście programów.

odinstalowanie iSpring proces

Pojawi się ekran z informacją umożliwiającą dezaktywację licencji.

deaktywacja licencji iSpring Suite

 

 

 

 

 

 

 

#Metoda 2 – wykorzystanie narzędzia do deaktywacji licencji iSpring

Ten sposób wymaga odszukania na dysku, na którym jest zainstalowany program folderu Program Files.

Folder z plikiem do deaktywacji

W podfolderze o nazwie Bin znajduje się program o nazwie activation.exe, który należy kliknąć. Po uruchomieniu wybieramy drugą opcję Deactivate the license.

deaktywacja ispring

Gratulacje!

eTechnologie Sp. z o.o. jest już od 2012 roku, autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania firmy iSpring Sollutions w Polsce.

certyfikowany partner iSpring Solution w Polsce

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie rozwiązania iSpring, które można zamówić w atrakcyjnych cenach z polską fakturą oraz odroczonym terminem płatności.

Gwarantujemy specjalne ceny dla uczelni, szkół, fundacji oraz instytucji publicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo również polskie szkolenie z zakresu obsługi programu iSpring Suite. Zachęcam do zapoznania się z listami referencyjnymi, które otrzymaliśmy od firm i instytucji, które już skorzystały z naszych usług.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu

Krzysztof Kwasniewski

Krzysztof Kwasniewski

Pomagam przedsiębiorstwom i instytucjom wykorzystać szkolenia i platformy e-learningowe, w prowadzeniu szkoleń i zwiększaniu motywacji pracowników. Chcesz poznać korzyści wynikające z wykorzystania e-learningu w organizacji? Zarezerwuj termin spotkania (w wirtualnym pokoju).
Krzysztof Kwasniewski
Krzysztof Kwasniewski