przedsiebiorcza para

Miło nam poinformować Państwa, że już po raz drugi firma eTechnologie jest jednym ze sponsorów VI edycji konkursu Przystanek Sukces – biznes w Szczecinie się opłaca! organizowanego przez Polską Fundację Przedsiębiorczości, wspieranego przez Urząd Miasta Szczecin.

Masz pomysł na biznes? To konkurs dla Ciebie!

Celem konkursu jest zachęcenie młodych, przedsiębiorczych ludzi do pozostania w Szczecinie oraz realizowania własnych marzeń i pasji przy wykorzystaniu możliwości, jakie stwarza nasze miasto. Konkurs skierowany jest do wszystkich, którzy mają pomysł na biznes.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto ma swój pomysł i chce go zrealizować. Organizatorzy wytyczyli dwie kategorie: młodzież do 18. roku życia i osoby powyżej 18 lat.

przedsiebiorcza para

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Osoby, które mają swój pomysł na biznes muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.przystaneksukces.pl, następnie napisać biznesplan i wysłać do Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości do 15lipca. Jest o co walczyć, na zwycięzców nagrody pieniężne, rzeczowe oraz pomoc przy otwarciu własnej firmy! Ponadto każdy z uczestników może skorzystać z bezpłatnych szkoleń, doradztwa biznesowego, a także wziąć udział w tzw. wizytach-inspiracjach, czyli podróży po szczecińskich firmach odnoszących sukcesy.

Szczegóły dotyczące udziału w konkursie i lista wszystkich nagród są dostępne na stronie: www.przystaneksukces.pl

Odbierz bezpłatne porady, jak napisać dobry biznes plan

Krzysztof Kwasniewski

Krzysztof Kwasniewski

Pomagam przedsiębiorstwom i instytucjom wykorzystać szkolenia i platformy e-learningowe, w prowadzeniu szkoleń i zwiększaniu motywacji pracowników. Chcesz poznać korzyści wynikające z wykorzystania e-learningu w organizacji? Zarezerwuj termin spotkania (w wirtualnym pokoju).
Krzysztof Kwasniewski
Krzysztof Kwasniewski