Z dużą satysfakcją przyjęliśmy informację o wyborze naszej platformy e-learningowej przez Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego.

Prace związane z wdrożeniem obejmowały dwa etapy:

Etap I: przygotowania Platformy LMS: szczegółowe rozpoznanie potrzeb Zamawiającego, analiza i zdefiniowanie rozwiązań wspólnie z Zamawiającym. Przygotowanie przez Wykonawcę dokumentacji obrazującej funkcjonowanie Platformy i jej odebranie przez Zamawiającego.

Etap II: przygotowania Platformy LMS: przygotowanie pełnej wersji Platformy ze wszystkimi funkcjonalnościami.

Przygotowana przez nas konfiguracja platformy Spoti umożliwi przygotowanie szkoleń e-learningowych, prowadzenie szkoleń na żywo w wirtualnym pokoju oraz sprzedaż szkoleń z systemem automatycznego pobierania płatności i wystawiania faktur.

Umowa obejmuje współpracę przez najbliższe 4 lata do czerwca 2025 roku.

nfm-logowanie-1030x760 Wdrożenie platformy e-learningowej Spoti dla Narodowego Forum Turystyki

O NFM

Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu to instytucja artystyczna, która powstała w 2014 roku z połączenia Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans i Filharmonii im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu. Jednym z inicjatorów utworzenia Narodowego Forum Muzyki i obecnie jego dyrektorem jest Andrzej Kosendiak. Narodowe Forum Muzyki to ponad 70 lat historii napisanej muzyką.


cta Wdrożenie platformy e-learningowej Spoti dla Narodowego Forum Turystyki

Zapraszam na 20 minutowe, bezpłatne spotkanie w wirtualnym pokoju, podczas którego omówimy możliwości współpracy.

krzysztof-kwasniewski Wdrożenie platformy e-learningowej Spoti dla Narodowego Forum Turystyki

Krzysztof Kwasniewski

Pomagam przedsiębiorstwom i instytucjom wykorzystać szkolenia i platformy e-learningowe, w prowadzeniu szkoleń i zwiększaniu motywacji pracowników. Chcesz poznać korzyści wynikające z wykorzystania e-learningu w organizacji? Zarezerwuj termin spotkania (w wirtualnym pokoju).
krzysztof-kwasniewski Wdrożenie platformy e-learningowej Spoti dla Narodowego Forum Turystyki
krzysztof-kwasniewski Wdrożenie platformy e-learningowej Spoti dla Narodowego Forum Turystyki