spin-digital SPIN DIGITAL szkolenia w obszarze digital marketingu

Czym się zajmuje firma SPIN DIGITAL?

Jestem założycielem i współwłaścicielem dwóch agencji marketingowych – Spin
Digital oraz Real Marketing, w których na co dzień realizujemy dla naszych klientów
szeroko zakrojone działania w obszarze digital marketingu. Jednocześnie wraz z
jednym z moich wspólników jesteśmy certyfikowanymi trenerami i od wielu lat
prowadzimy szkolenia – zarówno zamknięte, dla działów marketingu naszych
klientów, jak również otwarte.

filip_kasprzyk_s-1030x952 SPIN DIGITAL szkolenia w obszarze digital marketingu
Filip Kasprzyk
COO/CO-FOUNDER w Spin Digital

Kilka miesięcy temu rozwinęliśmy naszą ofertę o szkolenia online realizowane z dużym sukcesem dzięki platformie Spoti.

Jaka grupa klientów jest dla Państwa najważniejsza?

Zasadniczo naszym klientem jest każda firma czy osoba, która potrzebuje wsparcia w zakresie marketingu – czy chodzi o doradztwo, stworzenie strategii, budowę strony WWW, zrealizowanie konkretnych działań marketingowych czy działania edukacyjne – jesteśmy dla naszych klientów dostępni z całym naszym „asortymentem” wiedzy i umiejętności.

W jaki sposób platforma Spoti pomaga w realizacji celów biznesowych Pana firmy?

Platforma Spoti nie była pierwszą platformą tego typu, którą wdrożyliśmy i testowaliśmy. Z jednej strony ważna była dla nas intuicyjność narzędzia z perspektywy klienta oraz łatwość wprowadzania ewentualnych modyfikacji. Z drugiej strony zależało nam na tym, by całość była także estetyczna oraz aby była w stanie sprzedać naszą ofertę w takiej formule, na jakiej nam zależało. Spoti okazało się być pierwszą platformą spełniającą nasze wymagania – z nawiązką.

Co jest dla Pana najważniejszym elementem, który przemawia za wykorzystaniem platformy e-learningowej Spoti?

Najbardziej podoba mi się w platformie Spoti to, że jest zbudowana w oparciu na systemie WordPress, który doskonale znamy i wiemy, jakie daje możliwości modyfikacji oraz integracji z zewnętrznymi narzędziami (np. do mailingu, analityki, heatmap itp.) i jednocześnie stanowi doskonałą bazę do dalszego rozwoju w przeciwieństwie do aplikacji dedykowanych, których utrzymanie i rozwój są najczęściej bardzo kosztowne.

Które funkcje platformy uważa Pana za najbardziej przydatne?

Obsługę szybkich płatności online, bo to dzięki nim jesteśmy w stanie szybko zamykać sprzedaż naszych kursów i więcej zarabiać!

Ponadto wiele jest drobnych elementów, takich jak przyjazny panel i dostęp do wielu przydatnych informacji, czytelna filtracja klientów, szerokie możliwości adaptacji własnych rozwiązań. To wszystko można zamknąć w słowie „elastyczność”, które sprawia, że korzystanie ze Spoti i wprowadzanie własnych rozwiązań pozwala nam na skuteczne wdrażanie wielu strategii marketingowych, którymi zajmujemy się na co dzień.

Czy polecilibyście wykorzystanie platformy Spoti innym firmom?

Bez wątpienia nie tylko polecamy platformę Spoti z czystym sumieniem, ale nawet jesteśmy już na etapie przygotowywania wdrożeń dla naszych klientów, co powinno być najlepszą formą rekomendacji.

Na swoje miejsce i słowa uznania zasługuje również fantastycznie przebiegająca współpraca i niezwykle miła komunikacja (uszanowania dla Pana Krzysztofa Kwaśniewskiego). Pomimo tego, że byliśmy dość wymagającym (i dużo „wydziwiającym”) klientem – cała ekipa zachowała najwyższy poziom uprzejmości na każdym etapie współpracy. I to właśnie najbardziej przekonuje mnie do współpracy ze Spoti – że wszystko da się załatwić miło i uprzejmie. A nawet jak się nie da, to klimat komunikacji pozostaje bez zmian.

cta SPIN DIGITAL szkolenia w obszarze digital marketingu

Zapraszam na 20 minutowe, bezpłatne spotkanie w wirtualnym pokoju, podczas którego omówimy możliwości współpracy.

krzysztof-kwasniewski SPIN DIGITAL szkolenia w obszarze digital marketingu

Krzysztof Kwasniewski

Pomagam przedsiębiorstwom i instytucjom wykorzystać szkolenia i platformy e-learningowe, w prowadzeniu szkoleń i zwiększaniu motywacji pracowników. Chcesz poznać korzyści wynikające z wykorzystania e-learningu w organizacji? Zarezerwuj termin spotkania (w wirtualnym pokoju).
krzysztof-kwasniewski SPIN DIGITAL szkolenia w obszarze digital marketingu
krzysztof-kwasniewski SPIN DIGITAL szkolenia w obszarze digital marketingu