płaski design

Z olbrzymią satysfakcją informujemy o wprowadzeniu do interaktywnych publikacji, nowego “płaskiego” designu zgodnego z najnowszymi trendami wzorniczymi.

Flat design to styl projektowania grafiki zakładający wyeliminowanie takich elementów jak gradienty i cieniowanie, ograniczenie liczby kolorów i stosowanie tylko prostych kształtów i typografii. 

Założenia flat design stosuje się przy projektowaniu w celu zapewnienia optymalizacji oraz czytelności, np. pod kątem urządzeń mobilnych. Ograniczenie do minimum elementów graficznych oraz ich uproszczenie umożliwia dostosowanie strony do ograniczonego transferu danych, a także sprzyja wyświetlaniu na małym ekranie.

W taki sposób została przygotowana najnowsza, interaktywna wersja wydawanego przez Północną Izbę Gospodarczą magazynu Przedsiębiorca, którą można zobaczyć poniżej:

wykaz-stron Nowy płaski design naszych interaktywnych publikacji

 

Interesujące?

Porozmawiająmy o przygotowaniu interaktywnej publikacji!

krzysztof-kwasniewski Nowy płaski design naszych interaktywnych publikacji

Krzysztof Kwasniewski

Pomagam przedsiębiorstwom i instytucjom wykorzystać szkolenia i platformy e-learningowe, w prowadzeniu szkoleń i zwiększaniu motywacji pracowników. Chcesz poznać korzyści wynikające z wykorzystania e-learningu w organizacji? Zarezerwuj termin spotkania (w wirtualnym pokoju).
krzysztof-kwasniewski Nowy płaski design naszych interaktywnych publikacji
krzysztof-kwasniewski Nowy płaski design naszych interaktywnych publikacji