konwertowanie filmów na YouTube w iSpring

Producent oprogramowania do tworzenia szkoleń e-learningowych iSpring przez cały czas rozwija możliwości oprogramowania. Ostatnia aktualizacja w programach iSpring Suite 7.1 i iSpring Pro 7.1 wprowadziła kilka ciekawych zmian. Poniżej kilka informacji na ten temat.

Możliwość publikowania prezentacji programu Power Point w formacie wideo.

To dobra wiadomość dla osób, które pracują na codzień w programie Power Point, a niezbyt dobrze czują się w zagadnieniach związanych z montażem materiałów wideo.

 

Bezpośrednie przesyłanie materiałów do iSpring Cloud lub YouTube.

Ciekawa funkcja, która jeszcze bardziej skróci czas poświęcany na przygotowanie i publikowanie materiałów.

[column col=”1/2″]

opakowanie programu iSpring pro 7.1

 

[/column]

[column col=”1/2″]

Opakowanie programu iSpring Suite 7.1

[/column][space height=”20″]

Wsparcie dla Tin Can API w wersji 1.0.

W mojej ocenie to najważniejsza zmiana w programach. Tin Can API to nowy standard umożliwiający “śledzenie” aktywności uczestników szkoleń, który według wielu ekspertów zastąpi aktualnie obowiązujący format SCORM. Najważniejszą korzyścią jest dużo większa możliwość analizowania aktywności uzytkownika i istotnie uproszczony sposób implementacji na platformie e-learningowej. Wsparcie dla Tin Can API wprowadzono również do programu iSpring Quiz Maker 7.1.

Programy iSpring Suite 7.1,  iSpring Pro 7.1 oraz iSpring Quiz Maker 7.1 można zamówić w naszym sklepie internetowym.

 

Krzysztof Kwasniewski

Krzysztof Kwasniewski

Pomagam przedsiębiorstwom i instytucjom wykorzystać szkolenia i platformy e-learningowe, w prowadzeniu szkoleń i zwiększaniu motywacji pracowników. Chcesz poznać korzyści wynikające z wykorzystania e-learningu w organizacji? Zarezerwuj termin spotkania (w wirtualnym pokoju).
Krzysztof Kwasniewski
Krzysztof Kwasniewski