trenerzy-01-1030x598 TRAINING PARTNERS Spółka z o.o.

Wdrożenie platformy e-learningowej dla Training Partners Sp. z o.o.

Training Partners Sp. z o.o. to jedna z najbardziej doświadczonych firm szkoleniowych w Polsce.

W ciągu 16 lat działalności na rynku współpracowała z największymi firmami m.in.: ABB Poland, ArcelorMittal Shared Service Centre Europe, Bank Handlowy, Bank Zachodni WBK, BMW InchcapeMotor Polska, Carrefour Polska, Cersanit, Grupa Azoty SA, Narodowy Bank Polski, Bank Światowy, Deloitte, Grupa Żywiec, Lukas Bank SA itd.

Więcej informacji na temat Training Partners Sp. z o.o.

Na zlecenie firmy Training Partners Sp. z o.o. wdrożyliśmy i administrujemy platformę e-learningową, która wspiera procesy szkoleń w najbardziej nowoczesnej formule prowadzenia szkoleń blended learning.

Opinia o współpracy

Z wielką satysfakcja potwierdzam,, ze wybór firmy eTechnologie, jako partnera przy wdrażaniu platformy e-learningowej, był „strzałem w dziesiątkę”. Profesjonalna współpraca z Krzysztofem Kwaśniewskim i jego zespołem, pozwoliła nam w ciągu niespełna dwóch miesięcy, zbudować szkolenia e-learningowe, udostępnić platformę ponad trzystu uczestnikom i skutecznie monitorować przebieg ich nauki. Zespół firmy eTechnologie to sprawnie działający profesjonaliści, rozumiejący potrzeby klientów, szybko i skutecznie rozwiązujący pojawiające się w procesie wdrażania problemy. Polecamy eTechnologie do współpracy we wszystkich projektach e-learningowych.

Interesujące?

Porozmawiajmy o wdrożeniu platformy e-learningowej w Państwa firmie!