59525_wwwaeiropl_2_1280-1030x686 Portal rekrutacyjny dla Aeiro

Aeiro.pl to młoda firma, która specjalizuje się w nowoczesnej rekrutacji i coachingu. Właścicielka firmy, psycholog z wykształcenia, to osoba pełna pasji i zaangażowania, która nawet podczas krótkiej rozmowy przekonuje profesjonalnym podejściem do spraw związanych z pozyskaniem nowych pracowników i motywacją.

Lista funkcjonalności, które oferuje portal jest bardzo szeroka i trzeba przyznać, że wykonanie takiego zlecenia w tak krótkim czasie było dla nas sporym wyzwaniem.

Portal umożliwia bezpłatne dodawanie ofert przez pracodawców poszukujących nowych pracowników. Każde ogłoszenie można wyszukiwać według wielu kryteriów min.

  • Lokalizacji
  • Słów kluczowych
  • Rodzaju pracy (pełny etat, pół etatu, tymczasowa, umowa zlecenie)
  • Oferty można również wyszukiwać bezpośrednio na mapie

 

Galeria

 

Osoba zainteresowana może łatwo przesłać własną aplikację, może również zgłosić CV do bazy kandydatów co w wielu przypadkach istotnie przyspiesza znalezienie lub zmianę pracy.

Potencjalny pracodawca ma do dyspozycji specjalny panel umożliwiający zarządzanie dodanymi ofertami i dodawanie nowych. Całość uzupełnia blog z praktycznymi poradami dotyczącymi spraw związanych z rekrutacją.

Portal wykonany w całości w technologii responsive web design.

Interesujące?

Porozmawiajmy o wykonaniu portalu lub aplikacji internetowej.