Izabela-Kluzek-1030x702 Izabela Kluzek

Blog ekspercki prowadzony przez Izabelę Kluzek powstał z myślą o dzieleniu się wiedzą i inspiracjami, które autorka zaczerpnęła ze swojej pracy jako  trener biznesu i mentor.

Izabela Kluzek zajmuje się od ponad 10 lat rozwojem personalnym w organizacji. Wykorzystuje w tym celu wiele skutecznych metod, które wspierają klientów w realizacji własnych celów i prowadzą go przez cały proces zmian. Blog jest szeregiem inspiracji, artykułów dotyczących kompetencji managerskich, kierunków rozwoju a także trendów w zarządzaniu. Zawiera również narzędzia coachingowe do wykorzystania w praktyce.

Izabela Kluzek jest dyrektorem zarządzającym HPR Group oraz certyfikowanym Coachem ICF na poziomie ACC, pracuje według standardów i kodeksu etycznego ICF. Prowadzi również Szkołę Coachingu Select Your Way. Dotychczas przeszkoliła około 700 osób, pracowników takich organizacji jak: ING Bank Śląski, Coca-Cola, AGORA SA, VOITH, Kludi. Wykłada na uczelniach wyższych w całym kraju.

Blog wykonany w technologii Responsive web design, został zoptymalizowany w zakresie SEO, zgodnie z najnowszymi wymaganiami wyszukiwarki Google. Przyjazny system cms WordPress umożliwia łatwe dodawanie nowych treści, nawet przez osoby bez znajomości zagadnień informatycznych.

 

 

Interesujące?

Porozmawiajmy o nowej stronie internetowej!