Jednym z elementów akcji reklamowej promującej projekt Przystanek Sukces realizowanej przez nas, na zlecenie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości było przygotowanie filmu promującego akcję. Spot miał być oryginalny z tego powodu wybraliśmy animację komputerową.

Najciekawsze technologie wykorzystane w filmie

W filmie wykorzystaliśmy technologię imitującą odręczne rysowanie, główny bohater, który realizuje swoje marzenie i zostaje własnym szefem w pierwszych sekundach zostaje narysowany.

animowany-film-reklamowy-rysunek Animowany film reklamowy promujący projekt Przystanek Sukces

 

animowany-film-reklamowy-przejscie-reka Animowany film reklamowy promujący projekt Przystanek Sukces

Kolejnym ciekawym efektem jest przejście, które imituje ruch ręki, która „wyciera” treść pozwalając na prezentację kolejnych treści.

Promocja filmu

Od niedawne możliwe jest umieszczenie w filmie opublikowanym na YouTube odnośnika, czyli przycisku umożliwiające przejście do strony docelowej.

animowany-film-reklamowy-link-do-strony Animowany film reklamowy promujący projekt Przystanek Sukces

Promując film wykorzystaliśmy nowe możliwości reklamowe systemu Adwords min. reklamy budujące zaangażowanie działające w taki sposób, że film był odtwarzany tylko osobom, które wykażą zainteresowanie, najeżdżając i przytrzymując kursor myszy na reklamie graficznej. Opłata jest naliczana dopiero wtedy kiedy film jest odtwarzany. W ten sposób ograniczyliśmy liczbę wyświetleń, maksymalizując jednocześnie.

Efekty naszej pracy

Film można obejrzeć tutaj

Interesujące?

Tworzymy nieszablonowe, nastawione na efekt kampanie wykorzystujące głównie potencjał internetu i portali społecznościowych. Porozmawiajmy o kampanii dla Państwa.

 

krzysztof-kwasniewski Animowany film reklamowy promujący projekt Przystanek Sukces

Krzysztof Kwasniewski

Pomagam przedsiębiorstwom i instytucjom wykorzystać szkolenia i platformy e-learningowe, w prowadzeniu szkoleń i zwiększaniu motywacji pracowników. Chcesz poznać korzyści wynikające z wykorzystania e-learningu w organizacji? Zarezerwuj termin spotkania (w wirtualnym pokoju).
krzysztof-kwasniewski Animowany film reklamowy promujący projekt Przystanek Sukces
krzysztof-kwasniewski Animowany film reklamowy promujący projekt Przystanek Sukces