5 sposobów na personalizację publikacji w Flippingbook Publisher

interaktywny magazyn dla PIG

Flippingbook Publisher to doskonały sposób tworzenia interaktywnych publikacji, katalogów i magazynów, z którym można korzystać również na tabletach i smartfonach. Warto poświęcić kilka minut na dostosowanie wyglądu publikacji, tak aby wyglądała jeszcze lepiej.

#1 Zmień nazwę publikacji

Domyślnie program dodaje w lewym górnym pasku nazwę pliku pdf, który zostanie dodany. Warto wpisać własną nazwę, aby publikacja wyglądała profesjonalnie.

# 2 Usuń logo FlippingBook z tła

Producent domyślnie umieszcza własne logo w prawym dolnym rogu publikacji. Można je łatwo usunąć lub dodać własne.

# 3 Ustaw własny preloader (ekran wczytywania)

Preloader to informacja, która pojawia się podczas wczytywania publikacji. Do wyboru jest kilka ciekawych opcji, które warto przetestować.

# 4 Dodaj własny link w Copyright Button

Przycisk Copywright jest domyślnie wyświetlany w prawym górnym rogu. Łatwo możesz zmienić napis i link strony do której ma prowadzić.

# 5 Wybierz funkcje, które mają być dostępne w publikacji

Program Flippingbook Publisher oferuje sporo funkcjonalność playera, które nie zawsze są potrzebne. Zbyt duża ilość ikon może powodować, że użytkownicy poczują się trochę zagubieni. Warto zastanowić się nad tym, które funkcje są faktycznie potrzebne, a resztę ukryć.

Planujesz zakup Flippingbook Publisher lub aktualizacji programu?

Z przyjemnością przygotujemy dobrą ofertę.

Krzysztof Kwasniewski

Krzysztof Kwasniewski

właściciel eTechnologie Sp. z o.o.. praktyk z 17-letnim doświadczeniem w sprzedaży i marketingu, dwukrotnie odbierał nagrodę Gazela Biznesu za największy wzrost sprzedaży. Doradza i prowadzi szkolenia. Zawodowo: pomaga firmom i instytucjom we wdrożeniach platform e-learningowych, tworzy szkolenia e-learningowe oraz strony i portale internetowe w technologiach, które umożliwiają korzystanie z nich również na tabletach i smartfonach.
Krzysztof Kwasniewski